O nás

Pro rok 2015 byla předpovězena spousta různých událostí, vynálezů a jiných výdobytků...jako třeba létající skateboardy, auta poháněná odpadky, nebo dokonce to, že Češi přestanou v sandálech nosit ponožky. Nakonec se namísto toho na scéně objevila skupina THE OTHERS. Tuhle bandu založili zbylí členové tehdejší kapely Apple Pine. Z původních členů nakonec zůstal pouze frontman Unholy Mark. Toho po čase doplnil rockový veterán – bubeník Evžen a dále také stálice jičínské hudební scény – basák Ondra (Wooden Ships). Později se k sestavě připojila i harmonikářka Lucie Eva, která kapelu doprovází kromě akordeonu i na klavír, a také svým osobitým hlasovým projevem výborně doplňuje zpěváka Marka. V nejbližší době se na vás kapela, kromě neustálého koncertování, chystá zaútočit i sadou nových nahrávek. Máte se na co těšit! ... Sandálů bez ponožek se snad dočkáme napřesrok.


Mark

Je muzikant spíše introvertní povahy, přesto hraje raději pro větší publikum a na podiu to umí rozbalit.


Své dětství strávil v Jičíně, kde chodil do základní umělecké školy, kde od čtyř let hrál na klavír. Také ovládl kytaru, basu, ukulele, bicí a flétnu.

Už v deváté třídě si s kluky ze základní školy založil kapelu, kde byl zpěvákem. Mark je zakladatelem a frontmanem The Others. Skládá hudbu, která mu lehce roste pod rukama a rád improvizuje. Je zkrátka umělecky založený, kreativní, ale i praktický. Je nejen skvělý muzikant, ale i lektor hudby pro děti a dospělé. Vyučuje zpěv, hru na klavír, kytaru, ukulele a flétnu. Práce s dětmi Marka motivuje a nabíjí.

Jeho múzou jsou především lásky, lesy a hory. Mezi jeho koníčky patří jóga, poslední dva roky také cvičí fitness.


Lucie

Energická žena žijící přítomností.

Pochází z Českého ráje. V současné době se seberealizuje ve skupině The Others a v interaktivních prožitkových hudebních workshopech zaměřených na práci s rytmem, dechem, hlasem a muzikoterapeutickou relaxaci. Dále působí, jako lektorka hry na bubny, flétnu, klavír, akordeon, sborového i sólového zpěvu, jógy a lyžování.


Evžen

Hudebník tělem i duší.

Evžen hraje od základní školy, kdy se učil na housle a kytaru. Nejvíce mu však učarovala bicí souprava. Láska k hudbě ho provází celý život. Hrál již ve školní kapele a poté účinkoval ve třech dalších. Kromě muziky se zajímá o novinky v technologii nových modelů vozidel. V The Others hraje na bicí.


Ondra

Hudebník a vědec.

Pochází z Jičína, z rodiny, která má k hudbě velmi blízko. Tatínek hraje na kytaru a je Ondřejovým vzorem. Od dětství s rodiči a bratrem objížděli různé akce, koncerty a festivaly. Absolvoval osmiletou uměleckou školu, obor kytara. Nyní hraje v pop rockové skupině The Others na baskytaru.

Po absolvování gymnázia nastoupil na Fakultu tropického zemědělství. Následné inženýrské studium ukončil na Fakultě životního prostředí, kde si zvolil obor Aplikovaná ekologie. Podílí se na mezinárodních výzkumech. Současně pracuje v rodinné firmě, zabývající se daněmi a účetnictvím. Kapela je pro něj druhým domovem.